Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, September 13, 2017

AKSIDENT I RËNDË, FOURISTRADA DEL NGA RRUGA, PLAGOSEN RËNDË 5 PERSONANjë aksident i rëndë ka ndodhur patra pak minutash në Mashkullorë e për pasojë janë plagosur 5 persona.

Një fouristradë me targa SR8185b ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.  Të lënduarit janë dërguar në spital dhe mësohet se ndodhen në gjendje të rëndë. Sakaq, është bërë e ditur se automjeti po vinte nga Tirana në drejtim të Gjirokastrës.

Ndërkohë, policia nga vendngjarja po heton për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot