Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, September 24, 2017

Akoma më shokuese! “I vdekuri” në vrasjen në Shkodër: Jam gjallë dhe shëndosh e mirë!

Akoma më shokuese! “I vdekuri” në vrasjen në Shkodër: Jam gjallë dhe shëndosh e mirë! 
Teksa një ngjarje e rëndë tronditi Shkodrën, ku xhaxhi theri për vdekje nipin, në media qarkulluan foto të viktimës, por dhe të tjera që nuk ishin të viktimës.

Personi që mban të njëjtin emër me viktimën Mirsad Kuçi, fotot e të cilit bënë xhiron e rrjetit, ka reaguar duke qetësuar familjarët dhe miqtë se është “shëndosh e mire”, e që viktimë e këtij krimi të rëndë nuk është ai.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot