Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, September 21, 2017

A do ketë shi nesër në Shqipëri? Ja parashikimi i motit

Prej dy ditësh në vendin tonë ka pasur rënie të ndjeshme të temperaturave dhe reshje shiu në disa zona.

Sipas meteoalb, ditën e nesërme ultësira perëndimore do dominohet nga kthjellime. Ndërsa  kthjellime e vranësira kalimtare do të ketë në zonat veriore – verilindore.
Pasditja e ditës së nesërme do vijojë në kushtet e kthjellimeve në pjesën më të madhe të vendit por ekstremi verilindor do ketë dhe vranësira kalimtare.
Temperaturat e ajrit do të pësojnë një rënie të lehtë në mëngjes por rritje me 2°C do të ketë në vlerat termike të mesditës. 

A do ketë shi nesër në Shqipëri? Ja parashikimi i motit

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot