Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, September 24, 2017

12 AKTORË TË IKUR NGA PORTOKALLIA, KY ËSHTË FAJTORI QË I LARGOI ARTISTËT NGA SPEKTAKLI I NJOHUR (EMRI)

Së fundmi nga spektakli i njohur i humorit Portokalli u zyrtarizua dhe largimi i aktorit Florian Binaj.

Aktori i njohur për personazhet e krijuara në Portokalli është i disati në vazhdën e largimeve të aktorëve nga ky spektakël.

Aktori Julin Deda i cili ka marrë pjesë në këtë spektakël më herët, ka shpërndarë një status në facebook, ku tregon arsyen e këtyre largimeve nga Portokalli. Sipas Dedës arsyeja është regjizori i këtij spektakli Altin Basha.

“Të gjithë aktorët paskan qënë njerëz të këqij dhe regjisori paska qenë engjëlli mbi tokë? Ne ishim të paaftët këtu, apo ky ishte i paaftë ta mbante trupën të bashkuar? Besoj se u sqaruam me në fund. Hajt tung”, shkruan Julian Deda.

Më poshtë postimi plotë:


Screenshot_20.jpg

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot