Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, August 17, 2017

Zyrtare/ Këngëtari Arian Blloshmi nesër live në koncertin më të madh në Greqi

 Të gjithë këngëtarët e mirë të muzikës popullore kanë dëshmuar më së miri punën e tyre duke marrë pjesë në shumë evenimente që zhvillohen brenda edhe jashtë Shqipërisë. Një ndër ta që ka rënë në sy është këngëtari I mirënjohur Arian Blloshmi  I cilido të performojë live në koncertin  që do të zhvilllohet në Athinë ditën e nesërme.

Koncerti do të shfaqet në një nga sallat më prestigjose në Athinë, në rrugën “Iera Odhos” nr.18-20, në një këtë ambient të shkëlqyer ku kanë kënduar e kanë kënduar këngëtarë më të njohur vendas që lanë gjurmë në Greqi.

Në këtë koncert madhështor shqiptar do të marrin pjesë humoristi i njohur Agron Llakaj, si dhe këngëtarja e madhe Aurela Gaçe dhe Eduard Dema, Gerta Mahmutaj dhe Aldo Bardhi etj.

Emigrantëve shqiptarë për nga organizimi u jepet rasti për të parën herë për shijuar një mbrëmje të bukur në një ambient lluksoz dhe të përshtashëm për koncerte të kësaj natyre.telegraf 

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot