Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, August 21, 2017

Zjarrfikësit njoftohen për zjarr në Pukë, por gjejnë trupin e vdekur të 55 vjeçarit

Një 55 vjeçar ka gjetur vdekjen si pasojë e rënies së një kabulli elektrik në ish rezervatin e shtetit në Pukë.

Trupin e pajetë e kanë gjetur zjarrfikësit, pasi ishin lajmëruar se në zonën  Rrapës kishte rënë zjarr.
Këputja e kabullit të tensionit të lartë kishte shkaktuar në të vërtetë zjarr, por fatkeqësisht dhe vdekjen e shtetasi me inicialet B.S, banues në fshatin Rryp.
Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor ku po punon  për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot