Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, August 20, 2017

Vrau dhjetëra e plagosi qindra, e ëma e terroristit të Barcelonës: E dua të vdekur

 Nëna e Younes Abouyaaqoub, të dyshuarit për sulmin terrorist në Barcelonë, preferon më mirë ta shohë të birin në burg ose të vdekur, sesa të dëgjojë për vrasje të tjera. Ajo i bëri thirrje të birit t’i japë fund arratisë e të dorëzohet tek autoritetet.
Kështu është shprehur mbesa e personit që dyshohet të ketë qenë në timonin e furgonit të përplasur mbi njerëzit e pafajshëm në Barcelonë. “Ajo do që ai të shkojë në polici e të dorëzohet. Vet e ëma e tij preferon ta shohë më mirë në burg, ose të vdekur, sepse nuk dëshiron të shohë e të dëgjojë për vrasje të tjera”, tha mbesa   Ndërkohë sipas policisë, i dyshuari i sulmit terrorist në Barcelonë mund të ketë përfituar nga rregullat e lëvizjes së lirë të BE-së dhe mund të ketë ikur në Francë.
terroristi

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot