Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, August 3, 2017

Vrau bashkëfshatarin për ujin vaditës, arrest me burg për 50-vjeçarin

Gjykata e Shkodrës ka vendosur masën e sigurisë ‘Burg pa afat’ për Pjetër Pjetrin i cili pak ditë më parë Mhill Pali në fshatin ‘Fushë Cukal’ në Bashkinë e Vaut të Dejës. ​
Seanca gjyqësore u zhvillua pa pranin ë e medieve dhe 50 vjeçari si në komisariat ashtu edhe para togave të zez
a ka pranuar krimin.
Pjeter Pjetri u dërgua në burgun e Shën Kollit ku do të qëndrojë deri në përmbyllje të shqyrtimit të cështjes së tij dhe dënimit përfundimtar nga drejtësia për plagosje me dashje me pasoje vdekjen dhe armëmbajtje pa leje. Pak ditë më parë Pjetri vrau bashkëfshatarin ndërsa  dyshohet se shkak ishte një kanal vaditës.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot