Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, August 24, 2017

Vlorë, përfshihet nga flakët një makinë te “Uji i Ftohtë”

Përfshihet nga flakët një automjet i cili ka qenë në lëvizje e sipër në Lungomaren e Vlorës.
Pasditen e sotme, rreth orës 16:30, në lagjen “Uji i Ftohtë”, një mjet tip “Mercedes Benz” me targa AA 806 GF, duke qenë në lëvizje, ka marrë flakë.
Policia ka shkuar në vendngjarje dhe nga verifikimi paraprak ka rezultuar se mjeti ka marrë flakë si pasojë e një shkëndije elektrike.
Mësohet se nuk ka të dëmtuar në njerëz dhe mjeti i përket 56-vjeçarit N.S., banues në Vlorë.
Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të zjarrit

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot