Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, August 2, 2017

Vjen një këngë e re për rakinë e rrushit Librazhdit

Këngëtari i muzikës rep Gent Fatali publikon këngën e tij më të fundit.
Kënga e publikuar gjatë ditës së sotme mbantitullin “Rakia”.
Kënga shoqërohet me videoklip ku këngëtari shfaqet në mesin e disa bukurosheve që vjelin rrush dhe sigurisht e shtypin për ta bërë raki.
Teksti i këngës është shkruajtur nga vetë këngëtari, Gent Fatali.
Videoklip është punuar nga kompania Max Proudction.
Më poshtë keni këngën

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot