Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, August 5, 2017

Vilson Zani publikon intervistën e tij me gazetarin Daniel Muçaku


Vilson Zani publikon intervistën e tij me gazetarin Daniel Muçaku në kanalin e tij në Youtube.


Në të është folur për karrierën dhe bashkëpunimet  me grupin muzikor "Djemtë Zani". Si rrallë herë ai ka pranuar publikisht kush kanë qenë  mbështetësit për arritjet profesionale të këngëtarit.

 Për ta parë të gjithë intervistën klikoni në videon e mëposhtëme:No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot