Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, August 13, 2017

Udhëtonte me biçikletë dhe përplaset nga një makinë, rëndë në spital

Aksident me pasojë një person të plagosur rëndë është regjistruar në qytetin e Peqinit.
Burime nga policia bëjnë me dije se në pranga është vënë autori i dyshuar i shkaktimit të aksidentit, Gentjan Shoti, 22 vjeç banues në fshatin Përparim, Peqin.
Arrestimi i tij erdhi pasi në fshatin Palaj duke drejtuar mjetin tip “Benz ”, me targa AA 257 BU, ka aksidentuar 42 vjeçarin I.T., i cili udhëtonte me biçikletë.
Menjëherë pas përplasjes, i dëmtuari është dërguar me urgjencë në spital në iranë për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore, ndërsa raportohet se ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore,
Lidhur me rastin materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme për veprën penale "Shkelja e Rregullave të Qarkullimit Rrugor

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot