Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, August 29, 2017

TMERR/ Kryefamiljari nxjerr në rrugë fëmijën 8 muajshe për të lypur, arsyeja do t'ju trondisë

Një kryefamiljar në Tiranë, nxjerr në rrugë për të lypur bashkëjetuesen dhe foshnjën 8 muajshe të tyre.
Gjatë ditës së hënë, u vu në prangat e policisë së komisariatit nr.2. Embra Nuredini, 21 vjeç, banues në Tiranë.
Arrestimi i tij u bë pas, rreth orës 11:00 të ditës së djeshme është konstatuar në bulevardin “Bajram Curri” duke lypur së bashku me bashkëjetuesen e tij dhe një foshnjë 8 muajshe.
Dyshohet se Nuredini, prej kohësh nxirrte në rrugë bashkëjetuesen dhe foshnjën, ku me të ardhurat e siguruar jetonin.
Ndaj 21-vjeçarit materialet iu referuan Prokurorisë së Tiranës për për veprën penale “Keqtrajtim i të miturit”

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot