Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, August 2, 2017

TMERR/ 14-vjeçari shkoi të lahej me shokët e tij në lumë por u gjet i mbytur (FOTO)

Djali 14-vjeçar që ishte zhdukur pa gjurmë në Shkodër prej datës 30
korrik u gjet sot i pajetë, i mbytur në Hot.
Bëhet fjalë për 14-vjeçarin Valentin Çarkaj, për të cilin familje kishte dhënë alarmin, pas mungesës së gjatë në shtëpi.
Sipas familjarëve ai shkoi të lahej së bashku me shokët, por më pas nuk është parë më.
Familjarët thanë kur bënë denoncimin se ai jetonte jashtë vendit prej 14 vitesh dhe nuk e njeh fare qytetin.
Sot ata u përballën me lajmin e kobshëm, të mbytjes së djalit të tyre të vogël.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot