Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, August 7, 2017

Skena të nxhehta në Lukovë/ Vajza del siç e ka bërë nëna dhe lë pa fjalë pushuesit

Gjithmonë e më tepër janë shtuar rastet e vajzave të cilat dalin pjesërisht lakuriq në plazhet tona.
Por nëse kryesisht janë raste kur vajzat ekspozojnë vetëm pjesën e sipërme të trupit, ditën e sotme ka ndodhur diçka krejt tjetër. Në plazhin e Lukovës një vajzë është parë të dalë komplet nudo nga deti dhe si pa të keq të shkojë pranë çadrës së saj, duke ecur mes pushuesve të tjerë.
Më pas vajza përsëri nudo, ka dalë nga çadra dhe është futur edhe një herë në det, duke i lënë të gjithë gojëhapur.
Plazhi në fjalë është një plazh familjar dhe sigurisht nuk është nudist. Ndoshta ka ardhur koha që autoritet të caktojnë zona të veçanta vetëm për nudistët në mënyrë që skena të tilla të mos shkaktojnë nxjerrjen e gjuhës jashtë të meshkujve dhe shqetësimin e madh të bashkëshorteve të tyre.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot