Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, August 25, 2017

Skandal/Djemtë e shefave të policisë qarkullojnë me makina personale, por me targat e shtetit

Denoncohet me video ajo që cilësohet si skandaloze nga ana e ish-Kryeministrit Sali Berisha.
Duke publikuar pamjet në profilin e tij në Facebook, ai thotë se djemtë e shefave të policisë lëvizin me targa shteti në makinën personale.
“Në shtetin e Noriegës policinë e kemi familjare!”, shkruan Berisha.
Më tej ai publikon mesazhin dhe videon e “qytetarit dixhital”.
Në mesazh shkruhet, “Djemtë e shefave të policisë se Koplikut, makinë personale me targa shteti”

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot