Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, August 2, 2017

Skandal/ 55-vjeçari kapet mat me 13-vjeçaren në motel

rnel Fuentes Lagarejos një prift 55-vjeçar është kapur duke çuar një 13-vjeçare në motel. Mësohet se prifti kishte përdorur rrjetet sociale për t’u takuar me të miturën pranë një qendre tregtare, shkruan  “The Independent”.
Ai kishte paguar 7.49 dollarë për ta hipur vajzën në makinën, e cila do ta çonte në hotel. Ngjarja e rëndë është ndaluar nga nëna e vajzës, pasi vogëlushja kishte folur për abuzimet e vazhdueshme seksuale të priftit me punëtorët socialë. Kjo histori ka ndodhur në Filipine.
Prifti është pushur nga të gjitha detyrat kishtare dhe pritet të dënohet me shumë vite burg.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot