Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, August 21, 2017

Si u martua “Sulltani i Madhërishëm” me një vajzë të varfër (Foto)

  1. Halit Ergenc, aktori i mirënjohur turk kishte përjetuar një jetë të ngarkuar emocionalisht dhe duket se vetëm pas të tridhjetave ka gjetur qetësinë. Pas vdekjes së babait të tij ai kishte dështuar edhe në martesë për shkak të depresionit të madh.

Në gjithë këtë situatë ai mori rolin kryesor në serialin “Binbir Gece”, në të cilin u takua me aktoren e re Berguzar Korel.
Ata u dashuruan dhe lidhja e tyre përfundoi me martesë. Por duket se kjo nuk ishte mirëpritur nga të afërmit e tij pasi, Berguzar ishte e varfër, ndërsa Halit ishte një yll filmi.
“Prindërit e mi ishin kundër lidhjes që kam tani, sepse para katër vitesh Berguzar ishte e varfër. Sapo kishte filluar të paguhej si aktore, por ne e kuptuam se jemi për njëri-tjetrin pavarësisht gjërave dhe fati na solli këtu, mëkat që ende nuk kemi kurorë si duhet. Tani nuk mund ta imagjinoj jetën time pa Berguzar dhe Aliun”, ka thënë Halit Ergenc.
Halit dhe 30 vjeçarja janë prindër të një djali ndërsa sot marrin rolet më të njohura të kinemasë turke. Së fundi 40 vjeçari po arrin sukses me rolin e Sulltanit në telenovelën me të njëjtën titull.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot