Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, August 20, 2017

LIBRAZHD/Shpërthen sërisht mali në fshatin Qukës, arsyeja do t’ju bëjë të ulërini me të madhe

Denoncimet për shfrytëzimin dhe masakrimin e natyrës nuk kanë munguar në redaksinë tonë. I radhës që ka ardhur tregon se në fshatin Qukës bëjnë shpërthime të pakontrolluara.
A di Kryeministri se firmat që po ndërtojnë rrugën Qukës- Qaf Plloc bëjnë shpërthime afër zonave të banuara për të siguruar granilin. 

Sa për ndotjen imagjinojeni vetë. Sa herë nodhin kështu shpërthimesh i madh dhe i vogël dalin në rrugë”,- ka shkruar qytetari për JOQ.al.Gjatë këtij viti kanë qenë të shumtë artikujt që janë shkruar për bukuritë e vendit tonë, por nëse denoncimet për masakrimin e natyrës vazhdojnë dhe shtohen ka shumë është e sigurt se artikujt që do të shkruhen do të jenë me titujt “Si po masakrohet natyra në Shqipëri”.
No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot