Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, August 7, 2017

Shkon të qethet te berberi, e ekzekutojnë me pistoletë në mes të njerëzve

Një ngjarje e rëndë është filmuar nga kamerat e sigurisë së një biznesi në Kinë.
Një person kishte shkuar të qethej tek beriberi dhe ndërkohë që priste t’i vinte rradha, po merrej me telefonin e tij celular.
Kur befas nga pas hyn një person i maskuar dhe i armatosur me pistoletë i cili e qëllon disa herë.
Pamjet janë të rënda dhe nëse nuk keni zemër ju këshillojmë të mos i shikoni


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot