Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, August 20, 2017

“Shikoni me çfarë i bëjnë kërnackat”, qytetarit i ikën truri nga ajo që shikon në Korçë

Prej kohësh Autoriteti Kombëtar i Ushqimit “bërtet” se tregtimi i mishit kryhet brenda të gjitha kushteve higjeno sanitare të përcaktuara me ligj, por disa fotografi të ardhura në redaksinë tonë tregojnë se të gjitha të këto janë fjalë boshe.
Fotot janë bërë në qytetin e Korçës dhe në to duket mjaft qartë se të gjithë pluhurin që gjendet në rrugë i merr edhe mishi dhe jo vetëm kaq, por edhe gazrat që çlirohen nga makinat. Shikoni si transportohet mishi në këtë të nxehtë në Korçë, kështu i bëjnë kërnacakt me këtë mish. E shikon gjithë qyteti po askush nuk do t’ia dijë për popullin”,- ka shkruar qytetari për JOQ.al
.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot