Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, August 26, 2017

Sekuestrohen 102 kg drogë, prangoset një 26-vjeçar nga Vlora banues në Librazhd/ Ja kush është

Sekuestrohen 102 kg drogë, prangoset një 26-vjeçar nga Vlora

Në vijim të goditjeve të rasteve të prodhimit, shitjes dhe trafikimit të lëndëve narkotike, Drejtoria Vendore e Policisë Vlorë ka godit një tjetër rast ditën e sotme.

Operacioni u finalizua në aksin rrugor Vlorë-Orikum, në vendin e quajtur “Kalaja”, ku E.Koçi, 26 vjeç, banues në Librazhd i janë sekuestruar në automjetin tip '' Polo” me targa AA 428 KC, një sasi lënde narkotike Cannabis Sattiva, me peshë totale 102 kg e 500 gram.

Policia ka arrestuar në flagrancë 26-vjeçarin si posedues të lëndës narkotike si edhe ka sekuestruar, sasinë e lëndës sëbashku me mjetin në cilësinë e provës materiale.

Materialet u referuan në Prokurori në ngarkim të tij për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot