Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, August 21, 2017

Rama për Bajram Rexhepin: Lamtumirë mik i mirë!

Kreu i ekzekutivit të Shqipërisë, Edi Rama shkruan për ndarjen nga jeta të ish- kryeministrit të Kosovës, Bajram Rexhepi.

Rama shkruan se Bajram Rexhepi ishte një shqiptar i ndershëm dhe patriot që i bëri nder Kosovës në çdo detyrë. 
 Rama për Bajram Rexhepin: Lamtumirë mik i mirë!

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot