Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, August 2, 2017

Plas boksi në komisariat/Polici kap prej flokësh turisten dhe...

Një video e postuar në Youtube tregon se si arrestohen femrat në Ibiza të Spanjës. Pamjet tregojnë një oficer policie teksa arreston me forcë një turiste femër, e cila akuzohej për vjedhje.
Vajza nuk ka pranuar të arrestohet dhe ka nisur t'i bërtasë dhe ta godasë policin. Polici më pas e kap nga flokët  e përplas në dysheme dhe më pas në karrige.
Pamjet janë duke bërë xhiro jo vetëm në rrjetet sociale por edhe në media.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot