Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, August 29, 2017

Përrenjas/ Aksidenti i rëndë, kamioni kthehet përmbys si nëpër filmaMarrë nga portali "Infoelbasan.al"

Një aksident automobilistik është regjistruar në aksin rrugor Librazhd-Përrenjas. KamionIi mallrash ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në anë të saj.  

Ngjarja ka ndodhur në një nga kthesat e Bushtricës.
Si pasojë e këtij aksidenti ka mbetur drejtuesi i  kamionit ka marrë disa plagë por ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në vendin e ngjarjes shkoi policia e cila administroi rrethanat e aksidentit.
Ende nuk dihet se cilat kanë qenë shkaqet, por besohet se kamioni ka humbur qendrën e rëndesës për shkak të kthesës ndoshta nga shpejtësia.

Ndërkohë policia dhe grupi hetimor është duke zbardhur aksidentin.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot