Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, August 27, 2017

Parkimi i një makine në Gramsh përfundon me rrahje dhe kanosje/ Ja kush janë

Sherri për parkimin e një makine ka përfunduar me rrahje dhe kanosje me armë në qytetin e Gramshit.

Policia thotë se ka zbardhur ngjarjen e ndodhur rreth një javë më parë, duke vënë në pranga një person të shpallur në kërkim.
Ndalimi i Armando Vërça, 31 vjeç banues në Gramsh, u bë gjatë ditës së djeshme

Ai akuzohet se më 19 gusht në lagjen “Sporti”, në bashkëpunim me shtetasit R.D., 19 vjeç,  A.Ç., 38 vjeç, dhe A.V., 31 vjeç, dyshohet të ketë kanosur dhe  goditur me grushta shtetasit A.H., 43 vjeç, S.H., 38 vjeç dhe Xh.H., 26 vjeç, të tre banues në Gramsh.

Gjithashtu R.D., dhe A.Ç., 38 vjeç dyshohen të kenë kanosur tre shtetasit e lartpërmendur me armë zjarri pistoletë.

Shkak i konfliktit dyshohet të ketë qenë për një parkim të mjetit që kanë bërë katër të dyshuarit para lokalit të tre të dëmtuarit.  
Aktualisht vijon puna për kapjen e tre të dyshuarve si të përfshirë në këtë ngjarje.

Ndërkohë ndaj 31-vjeçarit të arrestuar, materialet i’u referuan Prokurorisë së Elbasanit për ndjekje të mëtejshme, lidhur me veprat penale “Kanosja” dhe “Plagosja e lehtë me dashje, kryer në bashkëpunim”

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot