Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, August 25, 2017

Nusja nuk bën pagesën, parukierja e “demaskon” publikisht/ Ja si i shkruan

Një parukiere në Fier ka zgjedhur një mënyrë shumë bashkëkohore për t’i kërkuar klientes së saj të bëjë pagesën për shërbimet e ofruara në ditën e dasmës. Parukierja ka publikuar fotot e nuses në rrjetin social Facebook duke i kërkuar të paraqitet në ambientet e parukerisë për të bërë pagesën.

“Anxhela, duhet patjetër të hapni telefonin dhe të bëni pagesën, që të të urojmë të trashëgohesh”, shkruan parukierja në profilin e saj në Facebook.

Fotot dhe lajmërimi janë shpërndarë me shpejtësi në internet. A thua ta ketë marrë mesazhin nusja???


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot