Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, August 19, 2017

Një dokumentar për arsimin në Librazhd, njihuni me mësuesit e parë

Në këtë video përshkruhet rruga që ka ndjekur arsimi në Rrethin e Librazhdit, që nga krijimi i tij e deri në ditën e sotme.

Ndiqni historikun e plotë të arsimit dhe njihuni me mësuesit e parë që dhanë shumë nga jeta e tyre dhe u përballën me sfida të shumta, por me një qëllim të vetëm: Shpërhapja e dijes!No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot