Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, August 4, 2017

Nusja nga s’duron dot më dhe denononcon vjehrrën, do të habiteni se për çfarë arsye

Një 28 vjeçare nga Tirana ka denoncuar në polici vjehrrën e saj, shtetasen me iniciale M.B.

Por ajo që është me të vërtetë e habitshme është arsyeja se përse 28 vjeçarja ka çuar në polici një denoncim për një grua të moshuar 78 vjeçare. Në denoncim, e reja shprehet se vjehrra e saj e rrihte vazhdimisht, dhe kësisoj policia ka lëshuar dhe një urdhër mbrojtje për të renë.
Përveç dhunës fizike, e moshuara 78 vjeçare ushtronte dhe dhunë spikologjike dhe e ofendonte nusen e djalit të saj.No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot