Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, August 7, 2017

Merr flakë shtylla elektrike, pa energji qendra qytetit bregdetar

Një zjarr ka përfshirë një shtyllë elektrike në qytetin bregdetar të Sarandës.
Shkak mendohet se janë lidhjet e ngatërruara të cilat qëndrojnë në ajër si një rrjet merimange.
Dyshohet se kablli është përfshirë nga flakët edhe për shkak të mbingarkesës.
Si pasojë e zjarrit të rënë një zonë në lagjen nr.1 të qytetit ka mbetur pa energji elektrike.
Probleme të tilla ndodhin pikërisht në kohën kur qyteti ndodhet në kulmin e sezonit turistik dhe është tejmbushur nga pushues të huaj dhe vendas

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot