Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, August 5, 2017

Merr flakë makina në ecje, s’ka të dëmtuar

Një automjet ka marrë flakë sot në rrugën nacionale Korçë-Bilisht në afërsi të fshatit Belorta.

Policia njofton se ka marrë zjarr në ecje e sipër mjeti tip “Nissan”. Menjëherë në vendngjarje ka shkuar zjarrfikësja, e cila po bën shuarjen e flakëve.
Nuk raportohet per njerëz nuk ka. Paraprakisht dyshohet se flakët mund të jenë shkaktuar, si pasojë e një shkëndije elektrike. U ngrit grupi hetimor dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. 

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot