Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, August 20, 2017

Librazhd/“Dedikuar mësueses së klasës së parë”, një dedikim për mësuesen Saime DoskuE kush nuk e  vlerëson figurën e mësuesit! Është personi që na jep dritë dhe na përgatit për rrugën e jetës.

Gjatë gjithë jetës së tij, të gjithë ndjëjmë nostalgji për mësuesit dhe në veçanti për mësuesin e klasës së parë.

Më poshtë, një kronikë dedikuar mësueses së palodhshme Saime Dosku, e cila për shumë vite ka nxjerrë nxënës të shkëlqyer ndër vite dhe i dedikoi vite profesionit të saj në shkollën e Mesme të Bashkuar “Shefqet Dosku”, në Dorëz të Librazhdit.
No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot