Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, August 8, 2017

Legjenda e futbollit e thotë hapur: Kam humbur të gjitha superfuqitë

Paolo Maldini është një legjendë e Milanit dhe e kombëtares italiane.
Gjatë periudhës që ai luajti futboll rrëmbeu shumë zemra dhe u bë idhull për shumë njerëz në Itali, vendin tonë e mbarë botën.
Ai aktualisht jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me familjen e tij.
Ai së fundmi ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Facebook ku e shoqëron me një mbishkrim:
“Përfundimisht kam humbur të gjitha superfuqitë e mia”.
Ndoshta është një shaka e tij, megjithatë vitet kalojnë pa u ndier.
Sodoqoftë Paolo Maldini mbetet një legjendë e kalibrit botëror për këdo që e pa duke luajtur
Add caption

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot