Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, August 25, 2017

Kthehet nga pushimet, gjen “lopën” mbi çati

Ally Logan ka mbetur i befasuar, kur u kthye nga pushimet dhe gjeti  objektin në formën e lopës në çatinë e shtëpisë së tij në Stirling të Skocisë.Burri 56-vjeçar nuk e kishte idenë se prej nga ka ardhur ky objekt misterioz, që është i punuar nga materiali me fibra xhami, transmeton Telegrafi.

Sikur të ketë rënë nga qielli, se nuk di nga erdhi apo kush e solli. Fëmijët flisnin për një lopë në çati sapo hymë në oborr, e unë nuk mund t’ju besoja syve kur e pashë”, ka thënë Logan lidhur me rastin.

Së paku nuk kam nevojë që ta mjel në çdo mëngjes”, ka thënë me humor, teksa “lopa” misterioze rrinte mbi çati.No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot