Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, August 5, 2017

Kishin fshehur kokainën në bodrume, arrestohen 4 trafikantë shqiptarë

Katër te rinj shqiptarë kane rene në pranga në Rimini, pasi gjatë kontrollit iu sekuestruan 1 kg kokainë dhe 4 kg marijuanë.

Të arrestuarit janë shqiptarët me inicialet B.L. 33 vjeç, H.S. 27 vjeç, M.E. 24 vjeç dhe I. G. 20 vjeç. Tre nga shqiptarët nuk kishin leje qëndrimi në Itali, ndërsa pas informacioneve policia kontrolloi bodrumin ku shqiptarët e fshinin kokainën. Sipas policisë, droga ishte fshehur në dy bodrume dhe një garazh në një ndërtesë luksoze.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot