Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, August 7, 2017

Këto janë 3 ushqimet që njeriu më i pushtetshëm në botë nuk i ha kurrë

Është njeriu më i pushtetshëm në botë dhe i vetmi person që nuk ka nevojë për pasaportë apo edhe që mund të kryejë vrasje brenda territorit të saj dhe nuk dënohet nga ligji, mbretëresha Elizabet në Mbretërinë e Bashkuar.
Megjithatë kur vjen puna tek ushqimi mbretëresha ka tekat e saj si një fëmijë tekanjoz dhe këtë e ka treguar ish-kuzhinieri i saj Darren Mc Grady, i cili ka shërbyer në Buckingham Palace.
Mbretëresha Eliabet refuzon në mënyrë kategorike të konsumojë: makarona, hudhër dhe patate. Nuk provon kurrë të hajë produktet që kanë përmbajtje niseshteje. Është e dashuruar pas sallatërave dhe frutave të freskëta. Darren Mc Grady ka treguar se mbretëresha ka një mënyrë shumë interesante për të ngrënë bananen, duke maksimizuar në këtë mënyrë vlerat e saj ushqyese: ajo e ndan bananen në mënyrë vertikale dhe më pas në copëza të vogla që i ha me pirun, përcjell "Shekulli". Mëkati më i ëmbël i Mbretëreshës? Torta me çokollatë, prej të cilës nuk lodhet kurrë.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot