Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, August 20, 2017

Këta 10 persona nuk do i falin kurrë prindërit e tyre për emrat qesharakë që u kanë vënë

Ndoshta në botë ka shumë por këta persona që do sjellim më poshtë nuk do i falin kurrë prindërit e tyre për emrat e çuditshëm që u kanë vënë dhe tashmë kartat e tyre të ID-së janë bërë virale.
Këto janë pasojat e tmerrshme të fanatizmit të prindërve që kanë pëlqyer diçka apo dikë dhe ne jemi pasues të një serie, karikature etj. A do ishit në gjendje ta thërrisnit fëmijën tuaj Goku, Hitler, Disney apo Email?  Për këtë duhet të pyesim prindërit që janë përgjegjës për të vënë emra kur ne jemi akoma të papushtetshmëm.
Le t’i shohim në vazhdim në fotot  e mëposhtme dhe sigurohuni që të mbani të qeshurat, nëse mundeni...

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot