Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, August 19, 2017

Kështu nuk keni parë asnjëherë, rizoto me mish "special" pa e gatuar fare

Ushqimet janë të pakontrolluara dhe aq shpesh thuhet në vendin tonë sa kjo rrezikon që tashmë kjo të jetë një gjendje normale dhe nuk u bën më përshtypje institucioneve përgjegjësve, por as masës së qytetarëve.
Kështu, sot një qytetar nga Tirana ka shkruar në redaksinë e JOQ duke treguar se kishte marrë oriz, por me mish brenda.

Përshëndetje JOQ! Tani e hapëm këtë pakon dhe e kemi blerë ke “Ecomarket” tek Komuna e Parisit. Faturën e hodha se nuk i e mbaj zakonisht, por ishte orizi me plot krimba”, përfundoi qytetari.
Se si mund të rritet krimbi brenda pakos së orizit e dinë vetëm kompanitë dhe super marketet shqiptare në bashkëpunim me Autoritetin e Kontrollit Ushqimor, AKU.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot