Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, August 29, 2017

Kërcënon se do të hidhet nga çatia: "Gjeta gruan mat me vëllain tim"

Një person kërcënon se do hidhet nga lartësia e konsiderueshme, e një ndërtese në Durrës.
Rreth orës 07:20 të mëngjesit të sotëm, 28-vjeçari K. H., banues në Dibër, ka hipur në katin e dytë të ndërtesës së bimëve medicinale në Maminas dhe nuk zbret.
Policia ndodhet në vendngjarje, të cilët po negociojnë me të riun, por deri më tani ai nuk zbret.
Nuk dihen ende shkaqet që e kanë shtyrë 28-vjeçarin drejt një akti të tillë, ndërkohë që hetimet janë në vijimësi.
Nga ana e uniformave blu po negociohet për të bindur 28-vjeçarin që të zbresë

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot