Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, August 3, 2017

Këngë e re në spanjisht nga Flor Mumajesi, Bruno, Klajdi Haruni dhe Dj. Vicky

Kantautori i njohur shqiptar Florian Mumajesi, publikon këngën e tij më të fundit.
Kënga e publikuar gjatë ditës së sotme vjen në bashkëpunim me Bruno, Klajdi Harunin dhe Dj. Vicky.
Kënga vjen në gjuhën spanjolle dhe ka ritme verore.
Bashkëpunimi më i fundit shoqërohet me një videoklip mjaft sensual pasi në të shihen femra shumë të bukura.

Kënga ishte paralajmëruar nga Flor Mumajesi në rrjetet sociale gjatë ditës së djeshme që do të publikohej sot për fansat.
Muzika e këngës është bërë nga Flor Mumajesi ndërsa teksti nga Klajdi dhe Bruno.
E dëgjoni më poshtë

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot