Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, August 31, 2017

Indentifikohet personi që u gjet i vdekur në Himarë/ Mendohet se është nga Rrajca, ja kush është


Dalin detaje të reja lidhur me personin që u gjet i pajetë në plazhin e Bunecit në Himarë.
Viktima është I.B, 60 vjeç, banues në Rrajcë Skënderbe,  i cili është gjetur i vdekur në det.
Rreth orës 09:50 të mëngjesit të sotëm, policia është njoftuar se në vendin e quajtur Bunec, Himarë është gjentur një person i mbytur.
Shërbimet policore kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe nga verifikimi paraprak kanë konstatuar të mbytur.
Mësohet se 60-vjeçari punonte si roje tek një lokalet në Bunec dhe është konstatuar nga policia i pajetë brenda në det, pas sinjalizimit nga pushuesit.
Viktima i kishte rrobat veshur në trup në momentin që u gjet në det.
Nuk dihen ende shkaqet e vdekjes, ndërkohë që eksoperiza mjeko-ligjore pritet të zbulojë më shumë.
60-vjeçari rezultonte i divorcuar, ndërsa muajve të verës kishte ardhur për të punuar në bregdet. 

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot