Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, August 23, 2017

"I hapën kokën dhe e lanë në mes të rrugës", i riu tregon makthin që pa në Sukth

Gjatë kësaj vere aksident kanë qenë të shumta në vendin tonë. Por një tjetër problem ka qenë edhe vonesa e ambulancave. Një gjë e tillë ka ndodhur edhe në Sukth, pasi një makinë ka aksidentuar një të moshuar dhe e ka lënë në mes të rrugës me kokën e gjakosur.
I hapën kokën dhe e lanë në mes të rrugës. A ka shtet në këtë vend a jo? Policat rrinin si qofte i dëgjova vetë kur thanë se shteti ka vdekur",- ka shkruar i riu .
Kanë qenë banorët e zonës ata që e kanë ndihmuar të moshuarin sepse nëse do të ishte për shtetin ai do të kishte mbetur i shtrirë në mes të rrugës. Për më tepër shikoni fotot që i riu ka nisur në redaksinë tonë sepse ato flasin më shumë se çfarë do fjale që mund të themi ne si redaksi.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot