Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, August 8, 2017

I bëjnë gjëmën kësaj familje, ja se si ia morrën shtëpinë

Ka përfundur ne mes te rruges nje gruan nga Tirana, e cila ka denoncuar dy persona te cilet i kane pervetesuar banesen me ane te mashtrimit.
Policia e Tiranes njofton se dje jane referuar materialet ne prokurori per dy shtetasit,  P.H. dhe S.H, vjeç 58 e 58 banues në Tiranë.
Njoftimi i policise 
Më datë 07.08.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetasit P.H. dhe S.H, vjeç 58 e 58 banues në Tiranë, pasi dyshohet se nëpërmjet falsifikimit të dokumenteve kanë përvetësuar banesën e shtetases L.K, vjeç 64, banuese në Tiranë. Neni 186 i Kodit Penal. DM 

Related image

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot