Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, August 7, 2017

Humoristi i huaj që satirizon shqiptarët bëhet fenomen në mediat spanjolle me talljen e Neymar

Kalimi i Neymarit te Paris Saint Germaini nga Barcelona është tema më e përfolur në botën e sportit.
Jo vetëm se ishte një transferim i papritur, por se klubit nga Parisi i kushtoi 222 milionë euro, duke vendosur kështu rekord në tregun e transferimeve.
Lojtari do ketë rrogë vjetore në vlerë 30 milionë euro dhe duket se kjo e tërhoqi atë të pranojë ofertën e klubit francez.
E gjitha kjo u shikua si material i mirë për komikun boshnjak, Samir Alic, video e tij menjëherë u shpërnda në rrjetet sociale, ndërsa së fundmi ajo u bë lajm edhe të e përditshmja spanjolle Marca.
Më poshtë videot ku ironizon Neymar, pastaj 2 tjerat me shqiptarët.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot