Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, August 7, 2017

Gjiko ka një mesazh të rëndësishëm për të dhënë pas aksidentit

Mbrëmja e kaluar ishte një ndër mbrëmjet më të vështira për reperin e njohur Gjiko. Ai është përfshirë në një aksident të rëndë automobilistik por për fat të mirë ka shpëtuar pa dëme.
Pas mesazheve të shumta dhe interesit të madh për gjendjen e tij, Gjiko i cili po udhëtonte drejt Velipojës për një koncert, ka postuar në Instagram foto nga makina e aksidentuar, por vetë falë zotit në gjendje të mirë.
“E Shrytzoj rastin me e falenderu Zotin që ma dha edhe një shanse me mujt me konë këtu në mesin e juaj.
Me natën e promshit e kuptova që kom shumë njerëz rreth vetit që kanë kurgjo tjetër pos dashni jom kthy ma i fort se kurrë , gjithmonë kom mu kon afër juve! Shihemi sonte në Rahovec”, shkruan Gjiko.
Makina e reperit u përplas me një kamion në brendësi të tunelit, ndërkohë që ai udhëtonte drejt Velipojës ku do të mbante një koncert.Mbrëmja e kaluar ishte një ndër mbrëmjet më të vështira për reperin e njohur Gjiko. Ai është përfshirë në një aksident të rëndë automobilistik por për fat të mirë ka shpëtuar pa dëme.
Pas mesazheve të shumta dhe interesit të madh për gjendjen e tij, Gjiko i cili po udhëtonte drejt Velipojës për një koncert, ka postuar në Instagram foto nga makina e aksidentuar, por vetë falë zotit në gjendje të mirë.
“E Shrytzoj rastin me e falenderu Zotin që ma dha edhe një shanse me mujt me konë këtu në mesin e juaj.
Me natën e promshit e kuptova që kom shumë njerëz rreth vetit që kanë kurgjo tjetër pos dashni jom kthy ma i fort se kurrë , gjithmonë kom mu kon afër juve! Shihemi sonte në Rahovec”, shkruan Gjiko.
Makina e reperit u përplas me një kamion në brendësi të tunelit, ndërkohë që ai udhëtonte drejt Velipojës ku do të mbante një koncert.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot