Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, August 4, 2017

ELBASAN/Aksident në sheshin përpara markatës

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot paradite përpa hyrjes së markëtës së madhe të qytetit të Elbasanit, raporton ElbasaniPlus Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të dëmtuara 2 mjete, njëri tip Benz  ndërsa tjetri Ford dhe nuk ka patur të lenduar.
Mendohet se kasidenti ka ndidhur për shkak të pakujdesisë së njërit prej drejtuesve të mjeteve.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot