Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, August 23, 2017

Elbasan/ I moshuari vetëvaret tek oborri i shtëpisë

Një 75-vjeçar nga Shelcan i Elbasanit ka varur veten dje tek pema pranë shtëpisë së tij.
Ishin familjarët ata që kanë konstatuar aktin e njeriut të tyre.
Policia shkoi në vendngjarje për të hetuar rrethanë e kryerjes së vetëvrasjes së 75 -vjeçarit, A.T
“Pas veprimeve të para hetimore u konstatua se ky shtetas, nën efektin e alkoolit dhe depresionit është vetëvarur me litar.
Nuk u konstatuan shenja dhune apo dëmtime të tjera.
Dosja e tij i kaloi Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan, për vlerësim”, deklaron zyrtarisht policia

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot