Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, August 29, 2017

ELBASAN/ I djegin makinën qëllimisht përpara shtëpisë, pronari i makinës: SI kam bërë keq njeriu

Digjet me zjarr automjeti para derës së shtëpisë një automjet në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02.00 të mëngjesit në Lagjen “Qemal Stafa”.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar menjëherë policia e cila nga veprimet e para hetimore ka konstatuan se mjeti ishte i parkuar para derës së banesës së shtetasit A. H., 61 vjeç banues në Elbasan dhe është në pronësi të tij.

Nga hetimet paraprake rezulton se automjeti është djegur qëllimisht nga persona të paidentifikuar me lëndë djegëse.

Grupi hetimor, vazhdon punën intensivisht për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.
Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme për veprën penale "Shkatërrimi I pronës me zjarr".

Related image

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot