Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, August 24, 2017

Elbasan/ Dëgjon rënkime në varreza, nuk u beson syve nga ajo që sheh

Kalon pranë varrezave të qytetit, por shqyen sytë nga ajo që sheh. Një qytetar nga Elbasani ka vendosur të ndajë një histori me portalin infoelbasani.al. Një histori, që sipas tij, ishte nga më shokueset e jetës, transmeton infoelbasani.al
“Përshendetje portali infoelbasani.al. Jam një banor që e kam shtëpinë tek kodra e vogël e Krastës. Rruga e lagjes sonë për të zbritur shkurt në qytet kalon nga varrezat. Një natë po kthehesha vonë për në shtëpi. Kudo kishte rënë qetësia. Por diku afër fundit të rrugës dëgjoj disa rënkime nga varrezat. Të them të drejtën klithmat po më kallnin datën dhe më hyri frika. Kisha dëgjuar më parë për histori të frikshme në varreza dhe ja po më ndodhte mua. Isha edhe vetëm. Por megjithatë kurioziteti më shty të shoh. Thashë me vete mos është ndonjë i varrosur. Zgjata kokën dhe çtë shoh. Ishte një çift që po kryente ritin pranë një varri. Kjo më shtangu edhe më keq. Ku e kishin gjetur atë vend. Sot ka variante pa fund për atë punë. Mëkat i madh”. Infoelbasani.al

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot