Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, August 19, 2017

E tmerruar mos e vrisnin, adoleshentja gjendet e vdekur dhe lakuriq në kazanin e plehrave

Një 15-vjaçare që kishte humbur prej një jave, është gjetur pajetë në një kazan plehrash.
Ngjarja e rëndë është shënuar në SHBA, ku siç raportojnë mediat e huaja, Maleigha Solonka kishte shkuar tek shtëpia e gjyshes së saj, pasi i kishte rrëfyer frikën se dikush mund ta lëndonte.
Policia ka deklaruar se vajza është gjetur e zhveshur në një kazan plehrash dhe e lidhur me këmishën e saj. Autoritet bëjnë me dije se deri më tani nuk kanë asnjë të dyshuar, dhe se po punojnë për të zbardhur të vërtetën e kësaj vrasjeje.
Ndërkohë gjyshja e saj, e tronditur, është shprehur se nuk e kishte menduar kurrë fundit tragjik të së mbesës

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot